TR            

ENG

++90 212 696 53 00      

EKSTRAFİX Etiket

CD ETİKET

Etiket baskı yöntemi az adetli baskılarda tercih edilir. 1 -500 arası baskılarda etiket baskı yöntemi maliyet açısandan daha uygun bir yöntem olacaktır. Özet etiket kağıtlarına dijital baskı yapılır. Daha sonra basımı tamamlanan etiketler cd ya da dvd üzerine basit bir şekilde yapıştırılır.

Baskı yapılacak tasarımda fotoğraf gibi bir unsur varsa etiket baskıda daha kaliteli bir görüntü elde elidir. Baskimo ile az sayılarda bile etiket ile işlerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Image

Cd ve Dvd içeriklerinizin çoğaltımını yapabildiğimiz gibi, Cd ve Dvd’ leriniz üzerine reklamınızı veya ürün etiketlemesini yapabileceğiniz özel kesimli kuşe etiketlere kaliteli baskı çözümleri sunmaktayız.

Image

Çoğaltılan ve üzerine etiket basımı yapılan Cd ve Dvd lerinizin korunaklı ve kalıcı bir şekilde saklanması için; baskılı özel Cd & Dvd zarflarının da imalatını yapmaktayız.

Image

Daha önce basılmış bir ürününüzdeki renkleri aynen istiyorsanız, örnek baskıyı bize göndermeniz gerekmektedir.Yine de renklerin her baskıda %5 farklılık görülebilir.

Ekstrafix avantajları

Ektrafix etiket olarak geniş makina parkurumuz ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli ve hızlı üretim yapmaktayız.

Sizlerde etiket ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir ve profesyonelliğin farkına varabilirsiniz.

Ürün Görselleri

Image

Image

Image