TR            

ENG

++90 212 696 53 00      

EKSTRAFİX Etiket

TERMAL ETİKET

Barkod yazdırma makineleri ile kullanılır.Bu tür etiketler hızlı kullanımlar içindir.Nem, ısı ve ışıktan korunarak saklanmalıdır.Baskı için ribon’a ihtiyaç duyulmaz ekonomiktir.Eko termal ve lamine termal olarak iki türlü termal etiket mevcuttur.

Vellum Etiketler:Pürüzlü bir yüzeye sahiptir ve kuşeye göre daha opaktır.üzeyinde gözenekleri vardır, bu nedenle ribon baskı ile gözeneklere karbon dolar ve sürtünmelere karşı dayanıklılık sağlar.Ribon ile baskıya uygundur

Image

Eko Termal Etiket:Kullanılan barkod,veya yazıcının baş bölgesindeki ısı ile birlikte termal, sıvılışma özelliği gösterir ve bu şekilde termal etiket,in üzerine baskı yapılır.3-6 Aylık bir ömrü vardır. çabuk tüketilmesi gereken etiket çeşitidir.

Image

Lamine Termal Etiket: Termal etiket,i kullanan sektörler genellikle bu etiketlerin ömürlerinin 3-6 ay kadar olduğu yerlerde tercih ederler, lamine termal etiketler ise 6-9 ay gibi bir ömre sahiptir.Ömrü uzun olduğundan dolayı tercih edilir.

Image

Sonuç olarak lamine termal etiket ve eko termal eitket kullanım alanlarına göre sınıflanırılabilir. Bu aşamada amaca uygun olan seçeneği belirleyip sağlıklı bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz.

Ekstrafix Avantajları

Ektrafix etiket olarak geniş makina parkurumuz ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli ve hızlı üretim yapmaktayız.

Sizlerde etiket ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir ve profesyonelliğin farkına varabilirsiniz.

Ürün Görselleri

Image

Image

Image